Masz Pytania?

Zakład Budowlano - Transportowo - Handlowy
Paweł i Hieronim Łuczak Sp. Jawna

Łódzka 228,
62-800 Kalisz
Jak do Nas trafić

Biuro:
tel./fax: (62) 767 03 37
zbth@tlen.pl
 

Usługi dźwigowe

Profesjonalne usługi dźwigowe to w niektórych przypadkach zdecydowanie gwarancja bezpieczeństwa. Trzeba zwrócić również uwagę na to, żeby sam wynajem dźwigu stwarzał dla nas zadowalające warunki. Ważne w tej kwestii może się również okazać jak największa funkcjonalność wynajętego sprzętu, dlatego właśnie żurawie samojezdne to wybór doskonały. W naszym przypadku ogromną zaletą jest również kompleksowość usług. Nie tylko dźwigi samojezdne znajdują się w naszej ofercie. Z całą pewnością bardzo atrakcyjnie okaże się pozycja jaką jest relokacja maszyn w halach. Dzięki naszemu wysokiej jakości sprzętowi proces przenoszenia może nie być czymś uciążliwym. Wynajem żurawi samojezdnych i wieżowych to jedno. Dobrą stroną naszej oferty są również podnośniki koszowe, dostępne w razie potrzeby i gotowe do pracy!

Świadczymy usługi dźwigowe na terenie naszego województwa. Posiadamy w pełni sprawny sprzęt oraz kadrę wykwalifikowanych operatorów.

W naszej ofercie znajduje się:

  • kilkanaście jednostek żurawi samojezdnych o udźwigu 10, 18, 20, 30, 35, 40, 50, 70, 80, 100,  120t,
  • podnośniki koszowe 10-53m
  • ładowarki teleskopowe
  • zestawy niskopodwoziowe
  • rolki transportowe do przemieszczania i ustawiania maszyn i urządzeń w pomieszczeniach i halach produkcyjnych

Wykonujemy prace montażowe i demontażowe na wysokościach i w halach produkcyjnych. Wszystkie nasze jednostki wyposażone są w kompletny osprzęt zawiesi łańcuchowych, linowych, pasowych. Ponadto posiadamy szakle, trawersy oraz inne specjalistyczne elementy do bezpiecznego i sprawnego przenoszenia ładunku.

Osoba odpowiedzialna za usługi dźwigowe oraz transport niskopodwoziowy i ponadgabarytowy:
Łuczak Hieronim
601 58 72 42

Dźwigi – Żurawie – Podnośniki koszowe Kalisz