Masz Pytania?

Zakład Budowlano - Transportowo - Handlowy
Paweł i Hieronim Łuczak Sp. Jawna

Łódzka 228,
62-800 Kalisz
Jak do Nas trafić

Biuro:
tel./fax: (62) 767 03 37
zbth@tlen.pl
 

Wypożyczenie pojazdu

Wypożyczenie samochodu w okresie świątecznym – dlaczego się opłaca?

Koniec roku kalendarzowego to wielkie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Związane z tym urwanie głowy towarzyszy większości z nas. Natłok wydarzeń związanych z organizacją tych wspaniałych uroczystości oraz wszechogarniająca gorączka zakupów są dla wielu ludzi logistyczną udręką. W takich sytuacjach bardzo przydają się cztery kółka. Warto więc poznać ofertę wypożyczalni samochodów i ułatwić sobie świąteczne zakupy.

Świąteczna gorączka w wypożyczonym samochodzie?

Choć wydaje się to na wyrost, zakupy przedświąteczne wymagają sporego zaangażowania czasu i sił. Wypożyczenie samochodu znacząco ułatwia poruszanie się po centrach handlowych, galeriach i dużych sklepach sieciowych, które często zlokalizowane są na obrzeżach aglomeracji. W wynajętym aucie z powodzeniem można wybrać się na większą wyprawę – do dużych miast, które posiadają wybrane sieci sklepowe, jak Ikea. Przy tego typu zakupach przyda się samochód z odpowiednią ilością miejsca do transportowania mebli i podobnych szpargałów – warto jest więc wziąć pod uwagę wypożyczenie busa.

Dla osób, które nie posiadają swojego samochodu, przedświąteczna gorączka może okazać się bardzo męcząca. Chodzi przecież nie tylko o wizyty w sklepach z upominkami, ale także o zakupy spożywcze. Wypożyczenie samochodu na tydzień przed świętami oszczędza czas i pozwala poradzić sobie w pojedynkę nawet z bardzo ciężkimi pakunkami – w ofercie wypożyczalni samochodów polecamy zwrócić uwagę na auta typu SUV lub combi. Ich przestronny bagażnik będzie w tym przypadku nieoceniony.

Rodzinne święta daleko od domu ? Wynajmij auto!

Kolejną zaletą korzystania z wypożyczalni samochodów jest brak ograniczeń jeśli chodzi o świąteczne wyprawy w rodzinne strony. Jeśli nie posiadamy swojego własnego środka lokomocji, wyjazd do rodziny może być problemem. Męcząca, daleka podróż z paczkami prezentów, małymi dziećmi, zwierzakiem… horror. Łatwo tego uniknąć, jeśli odpowiednio wcześnie skorzysta się z oferty wypożyczalni samochodów. Czekają tam na nas bardzo atrakcyjne oferty krótkoterminowego wynajmu aut, w tym pojazdów rodzinnych, przystosowanych do dalekich wyjazdów, także międzynarodowych.

Dobra wypożyczalnia samochodów Carson udostępni nam w okresie świątecznym w pełni sprawne, ubezpieczone auto, którym będziemy mogli swobodnie poruszać się nie tylko w obrębie Polski, ale większości krajów Unii Europejskiej. Wyjeżdżając za granicę warto jednak dowiedzieć się o to, czy danym pojazdem wolno nam przekroczyć granicę kraju naszej destynacji. W innym razie, jeśli przydarzy nam się jakieś zdarzenie drogowe, ubezpieczenie może nie obowiązywać! Tak czy inaczej, wypożyczenie auta jest jedną z atrakcyjniejszych form podróżowania w okresie świątecznym, międzyświątecznym i sylwestrowym, kiedy jest wyższy popyt na bilety lotnicze, kolejowe i autobusowe. Wygodne i bezpieczne podróżowanie jest w zasięgu ręki i portfela praktycznie każdego Polaka.